Výsledková listina matematické soutěže KLOKAN a KLOKÁNEK
Matematická soutěž KLOKÁNEK - 4. a 5. ročník
Umístění |
Jméno žáka |
Ročník |
Počet bodů |
1. |
Soldán Petr |
5. |
72 |
2. |
Skřivanová Karin |
5. |
66 |
3. |
Petružálek Ondřej |
5. |
65 |
4. |
Richter Matěj |
5. |
63 |
5. |
Vacek František |
5. |
61 |
6. |
Dostálová Natálie |
5. |
59 |
7. |
Maršíková Veronika |
5. |
58 |
7. |
Tefr Štěpán |
4. |
58 |
8. |
Drahošová Vilma |
5. |
55 |
9. |
Zemanová Sára |
5. |
53 |
10. |
Skalický Filip |
4. |
52 |
10. |
Pekařová Adéla |
5. |
52 |
11. |
Vodvárka František |
4. |
51 |
12. |
Rabas Leoš |
5. |
50 |
12. |
Socha Jiří |
5. |
50 |
12. |
Votroubek Matyáš |
5. |
50 |
Pozn.
Mezinárodní soutěž Matematický klokan vznikla přibližně v roce 1980 v Austrálii a od roku 1991 se rozšířila do zemí Evropy. Dnes se již této soutěže účastní na dva a tři čtvrtě milionu soutěžících ze 30 zemí našeho kontinentu sdružených v asociaci Klokan bez hranic, jejíž koordinační centrum je v Paříži. Pořadatelem Klokana v ČR je Jednota českých matematiků a fyziků ve spolupráci s Katedrou matematiky PdF UP a Katedrou algebry a geometrie PřF UP v Olomouci.
březen 2016 třídní učitelé D. Holomková a J. Hoffman
Kategorie BENJAMIN
6.ročník |
7.ročník |
Benjamín |
1.Schlindenbuch Michael 51 |
1. Polívková Vanesa 60 |
1.Polívková Vanesa |
2.-3.Dostál Marek 46 |
2. Záleská Nikol 52 |
2.Záleská Nikol |
Trávnický Jan |
3. Pekhart Pavel 50 |
3.Schlindenbuch Michael |
4.-6.Vostřel Daniel 41 |
4.-6.Mládek Lukáš 48 |
4.Pekhart Pavel |
Chvojková Zuzana |
Hrušková Kristýna |
5.-7.Mládek Lukáš |
Zlesáková Tereza |
Turanová Žaneta |
Hrušková Kristýna |
7.-8. Levay Erik 37 |
7.Doudová Martina 45 |
Turanová Žaneta |
Holubová Nikola |
8. Bulvová Natálie 42 |
8.-9.Dostál Marek |
9. Vater Jiří 34 |
9. Žiga Miroslav 38 |
Trávnický Jan |
10. Dubská Jana 30 |
10.-11.Al-Ghafli Fáráš 33 |
10.Doudová Martina |
11. Kaňka Adam 29 |
Gáborová Božena |
11.Bulvová Natálie |
12. Lyško Adéla 28 |
12. Dostál Ondřej 32 |
12.-14.Vostřel Daniel |
13. Kopecká Dominika 26 |
13. Fulík Michal 29 |
Chvojková Zuzana |
14. Terer Jiří 24 |
14.Zajíček Vladimír 28 |
Zlesáková Tereza |
15. Němcová Tereza 23 |
15.Fišmanová Zita 26 |
15.Žiga Miroslav |
16.Mlynářová Eliška 17 |
16. Gáborová Aneta 24 |
16.-17.Levay Erik |
|
17.Zelinger Damien 23 |
Holubová Nikola |
|
|
18.Vater Jiří |
|
|
19.-20.Al-Ghafli Fáris |
|
|
Gáborová Božena |
|
|
21.Dostál Ondřej |
|
|
22.Dubská Jana |
|
|
23.-24.Fulík Michal |
|
|
Kaňka Adam |
|
|
25.-26.Zajíček Vladimír |
|
|
Lyško Adéla |
|
|
27.-28.Fišmanová Zita |
|
|
Kopecká Dominika |
|
|
29.-30.Gáborová Aneta |
|
|
Terer Jiří |
|
|
31.-32.Zelinger Damien |
|
|
Němcová Tereza |
|
|
33.Mlynářová Eliška |
Kategorie Kadet
8.ročník |
9.ročník |
Kadet |
1. Kazda Antonín 64 |
1. Vyčítalová Tereza 55 |
1. Kazda Antonín |
2. Volf Petr 44 |
2.-3. Bezdíčková Tereza 47 |
2. Vyčítalová Tereza |
3. Malinský Jakub 43 |
Houdková Stanislava |
3.-4. Bezdíčková Tereza |
4.-5.Lakatoš Gejša 34 |
4. Peřina Michal 46 |
Houdková Stanislava |
Urban Jakub |
5. Paskaleva Albena 45 |
5. Peřina Michal |
6. Kȍnigová Vanda 32 |
6.Baťová Adéla 42 |
6. Paskaleva Albena |
7. Petras Václav 27 |
7.Michalíčková Iva 41 |
7. Volf Petr |
8. Bohatý Ondřej 24 |
8.Švachová Michaela 39 |
8. Malinský Jakub |
|
9. Hrnčál Marek 35 |
9. Baťová Adéla |
|
10. Kváš Jiří 33 |
10.Michalíčková Iva |
|
11. Švachová Veronika 28 |
11. Švachová Michaela |
|
|
12. Hrnčál Marek |
|
|
13.-14. Lakatoš Gejza |
|
|
Urban Jakub |
|
|
15. Kváš Jiří |
|
|
16.Švachová Veronika |
|
|
17. Kȍnigová Vanda |
|
|
18. Petras Václav |
|
|
19. Bohatý Ondřej |