KRÁSNÝ VÝSLEDEK NA PODZIMNÍM KOLE „ HROŠIÁDY“

23.10.2018 16:32

Jako každý rok jsme se i letos zúčastnili atletické soutěže žáků základních škol „Hrošiáda“, kterou pořádá ZŠ Hrochův Týnec na svém školním hřišti s běžeckým oválem. Ve středu 26.9. jsme se ovšem vraceli po delší době nadmíru spokojeni nejen s účastí na pěkných a perfektně  zorganizovaných závodech, ale i s výsledkem☺…v konkurenci 8 škol z blízkého okolí obsadilo naše družstvo starších žáků ze II.stupně solidní páté místo, mladší žáci z 1.-5.roč. získali 1.místo!! Porazili jsme takové školy jako ZŠ Smetanova či Komenského Skuteč, Dašice,Chrast, Chroustovice … pochvala pro všechny, kteří školu reprezentovali! No a kdo byli ti „zlatí hoši a dívky“?? ☺… po běhu na 50m, skoku dalekém z místa, hodu kriketovým míčkem, štafetě 4x50m a 4x200m si krásný diplom, medaile a pohár přivezli:  Viki Komárková, Natálka Pšenicová, Ondra Mára, Denis Černý, Johana Rychtaříková, Lucka Rabasová, Filip Černý a Mikuláš Zavřel. Díky, gratulace a udržet si formu do jara!!:))