Ples ŠD 24.2.2017

15.03.2017 23:27

Do našeho tanečního sálu vstoupilo tento den více než sto malých tanečnic a tanečníků ve společenském oblečení. K výzdobě sálu nás tento rok inspirovala letošní krásná zima, a tak náš sál připomínal tak trochu ledové království. Ples byl zahájený po 17.00 hodině a následovalo předtančení tanečních párů, kde se nám se svým tancem předvedli naši bývalí žáci ŠD. Dále na řadu přišla dámská a pánská volenka, soutěž tanečních párů, soutěž o nejlepší tanečnici a tanečníka plesu, volba královny a krále a samozřejmě jako každý rok na závěr nechyběla bohatá tombola. Letošní ples byl zpestřený fotografováním dětí ve fotokoutku i v průběhu celého večera. Poprvé před dětmi jsme vystoupily i my vychovatelky se svým předtančením a dětem jsme vyloudily úsměv na tváři. Hned v úvodu zazněla také od všech dětí společná gratulace k narozeninám, které tento den slavily dva přítomní návštěvníci.

Užili jsme si krásný plesový večer a po zakončení akce ve 21.00 odcházely děti v doprovodu svých rodičů do svých postýlek. Těšíme se na ples 2018!!!!

KRÁLOVNA PLESU: A. Nováková

KRÁL PLESU: T. Koukal

 

TANEČNÍ PÁR PLESU:

  1. místo: A. Jirásková a Š. Tefr

  2. místo: E. Pešoutová a F. Vodvárka

  3. místo: S. Drahošová a T. Koukal

 

TANEČNICE PLESU:

  1. místo: V. Pešinová

  2. místo: R. Podolská

  3. místo: K. Sádecká

 

TANEČNÍK PLESU:

  1. místo: S. Drahoš

  2. místo: T. Koukal

  3. místo: M. Bulva


Velké poděkování patří všem rodičům žáků ŠD a všem ostatním sponzorům za tombolu pro děti. Děkujeme za fotografování pí. A. Horálkové, za předtančení: A. Baťová a V. Sotona, A. Slavíková a J. Kvaš, za obsluhu: V. Trávničková a L. Doudová. Děkujeme všem, kteří nám s touto akcí pomohli.